© Parker Hannifin Corp. 2017    Güvenlik Gizlilik Politikaları | Şartlar ve Koşullar

Haber Bültenlerimize Kayıt Olun

Başarı Hikayeleri

BAŞARI HİKAYELERİMİZ
WE PARKER PARTNERS
"DİSTRİBÜTÖR GELİŞİM PROGRAMI"
Parker'da başarıya giden yolun güçlü bir dağıtım ağına sahip olmaktan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Buradan yola çıkarak, distribütörlerimizin çalışanlarına yönelik 3 günlük bir gelişim programı oluşturduk ve Parker'da global olarak "en başarılı distribütör gelişimi programı" seçildik.
KENDİMİZE FUAR
"HEDEFİNİ KENDİN BELİRLE"
Parker Türkiye'de, çalışanlarımızın kişisel gelişim hedeflerini belirleyebilmesi ve yüksek performanslı takımlarda daha etkin rol alabilmesi için şirket içinde 2 hafta açık kalan bir fuar etkinliği düzenleyerek global olarak "en başarılı çalışan bağlılığı ve etkinliği programı" seçildik.
YÖNETİM SENİ DUYMAK İSTİYOR
"SKIP LEVEL" 
Parker'da Stratejik Planlama Sürecimizin bir parçasını, çalışanlarımızın kişisel performans planlarını bu stratejiler ile uyumlu şekilde seçmeleri oluşturur. İlk defa Türkiye'de bu planlama sürecine, "Skip Level" toplantıları ekleyerek, çalışanlarımızın kendi yöneticilerinin yöneticileri ile direkt görüşmelerine imkan tanıdık ve kişisel performans planlarına bu görüşmeden alacakları geri bildirimleri de dahil ederek planlamalarını sağladık. Parker Türkiye olarak bizim başlattığımız bu uygulama, global olarak bütün Parker birimlerinde uygulanmak üzere başarı ödülü aldı.