Parker bu sene, kuruluşunun 100. yılını kutluyor. Arthur L. Parker, ortağı Carl Klamm ile birlikte 13 Mart 1917'de Ohio'nun Cleveland şehrinde küçük bir ofiste Parker Appliance Şirketi'ni kurdu. 


İlk zamanlarında kamyonlar, trenler, otobüsler ve endüstriyel makineler için pnömatik fren sistemleri ve havacılık sektörünün öncüleri için sızdırmaz bağlantı parçaları üreten Parker'ın çözümleri, inanılmaz engelleri aşması ve etkileyici başarıları sayesinde, geçtiğimiz yüzyıl boyunca savaş girişimlerinde, uzayın ve dünyanın derinliklerinin keşfinde ve etrafınızda hareket eden insan yapımı cihazların neredeyse tamamında sayısız teknolojik sıçrama ve ilerleme sağladı. 


Şirketimizin teknolojiye yön veren 100 yıllık tarihi, tecrübesi ve geleceğini iş ortaklarımız ile birlikte kutladığımız Parker.biz.tr etkinliğinin etkinlik özetine göz atın.


Parker. Biz. TR.


Biz... Hepimiz... Parker'ın bugün geldiği köklü ve güçlü firmaya emeği geçen herkesin bizim için büyük bir önemi var. Bu yüzden dünya çapında 13.000'in üzerinde distribütörümüz, 444.000'in üzerinde müşterimiz ve hissedarımız ve 49.000'in üzerinde çalışanımız ile birlikte çok büyük bir aileyiz, diyoruz. 


Birlikte... Birlikte dünyanın en büyük mühendislik zorluklarının üstesinden gelebiliriz. Bu bizim çok ciddiye aldığımız bir sorumluluktur. İş birliği, Parker Hannifin iş felsefesinin önemli bir yönüdür. Müşterilerimiz ve distribütörlerimiz ile kurduğumuz iş ortaklığı sayesinde ihtiyaçlarınızın tam karşılandığı, kârlılık ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacak ürünler ve komple sistem çözümleri sunuyoruz. Bunu yapabilmek için müşterilerimizin uygulamalarında birlikte çalışıyor ve onlara daha iyi ve daha yeni yöntemler sunarak katma değerli hizmetler yaratıyoruz. 


Geleceğe yön veren inovatif ürün ve sistem çözümlerimizi anlattığımız Parker.biz.tr etkinliğinin etkinlik özetine göz atın.TR. Parker Türkiye, bu sene kuruluşunun 10. yılını kutluyor. Türkiye Satış Şirketinin 10. yaşının Parker Hannifin'in 100. yaşına denk gelmesi bizi oldukça gururlandırıyor. 


Parker Hannifin'in Türkiye'deki başarısı, Türkiye Satış Şirketi'nin kuruluşundan çok daha öncesine, distribütörlerimizin başarılarına dayanır. Bugün hali hazırda Parker Hannifin'in Türkiye'deki başarılarının yadsınamaz parçasını oluşturan profesyonel dağıtım ağımızı da arkamıza alarak Parker Türkiye Satış Şirketi adı altında Parker'ın başarılarına, geride bıraktığımız 10 yıl boyunca, her geçen sene katlanarak artan ve parmak ile gösterilen yeni ve örnek başarılar ekledik. 


Örnek gösterilen stratejilerimiz; her geçen gün sayısı artan distribütör, ParkerStore ve HOSE DOCTOR'larımız ile sürekli gelişen dağıtım ağımız ve başarı hikayelerimiz, Parker Türkiye'nin 2015 yılında Hazar Denizi Bölgesinin sorumluluğunu üstlenerek bir bölge hub'ı seçilmesine sebep olmuştur. 


Parker Türkiye'nin güçlü ve deneyimli ekibi, profesyonel dağıtım ağı ve başarı hikayelerimizin tanıtıldığı Parker.biz.tr etkinliğinin etkinlik özetine göz atın. 

© Parker Hannifin Corp. 2017    Güvenlik Gizlilik Politikaları | Şartlar ve Koşullar

Parker.biz.tr Nedir?