Transair® Powered by SCOUTTM
Technologie pro inteligentní instalace stlačeného vzduchu
Další krok ve vývoji systémů pro rozvod stlačeného vzduchu
Prohlédněte si video a zjistěte výhody bezdrátového monitoringu.

Produkty, služby a potrubní řešení Transair podpořené technologi SCOUT mohou vaší firmě pomoci dosáhnout významných úspor při montáži, údržbě i provozních nákladech a zjistit optimální efektivitiu strojů a nástrojů. Navštivte naši webovou stránku, kde získáte přístup k řadě cenných online nástrojů a dozvíte se, jak technologie Transair powered by SCOUT pomáhá udržet váš systém v efektivním provozu.

Získejte kompletní kontrolu nad vašimi systémy stlačeného vzduchu
Více informací najdete zde www.parker.com/transair.
Technologie Transair SCOUT přináší důležité informace a analýzy "jako na zlatém podnose". To je mimořádně důležité, protože rozvody stlačeného vzduchu jsou složité systémy, které "rostou v průběhu času". Se systémem konstantního monitorování pomocí smysluplných ukazatelů KPI jsou provozovatelé, dohlížející a řídicí pracovníci průběžně informováni a mají tedy možnost realizovat konstruktivní řízení spotřeby energie. Až 85 % celkových nákladů u systémů stlačeného vzduchu tvoří náklady na energii, proto se investice do monitorování stlačeného vzduchu a systémového vybavení vyplácejí.

Technologie SCOUT je nejmodernějším bezdrátovým řešením, které vám umožňuje sledovat výkonnost systému stlačeného vzduchu 24 hodin denně přes webové rozhraní. Data jsou shromažďována, analyzována a poskytují zákazníkům jak rychlý pohled na situaci, tak kompletní hloubkovou analýzu požadavků na systém stlačeného vzduchu. Systém je z hlediska monitorování dat plně přizpůsobitelný potřebám zákazníků.

Klíčové vlastnosti a výhody

  1. Systém monitorování stavu pro maximální spolehlivost instalace systému stlačeného vzduchu
  2. Prediktivní / proaktivní přístup (objevte problémy před jejich eskalací)
  3. Snižte náklady na údržbu, likvidaci, repasování, výpadky a na energie
  4. Různá bezdrátová řešení s inovativním modulárním potrubím Transair

Potřebujete více informací? Máte technický dotaz k vašemu řešení? Neváhejte nás kontaktovat! Vyplňte  přiložený formulář a my se Vám ozveme zpět.
Watch video

S vyspělou bezdrátovou technologií SCOUT a uživatelsky přívětivým rozhraním si mohou uživatelé snadno zobrazovat důležité informace, aby zajistili, že systém stlačeného vzduchu pracuje v optimálních parametrech.

Nastavitelné výstrahy předem informují personál zařízení o změnách výkonu v systému stlačeného vzduchu:

  • Tlak
  • Energetický výkon
  • Teplota
  • Vlhkost
  • Průtok

Prosím o zaslání podrobnějších informací k