Aby zapoznać się z innowacyjnymi instalacjami
  stworzonymi z myślą o zupełnie nowym
  standardzie w branży uzdatniania sprężonego
  powietrza:CDAS - system czystego powietrza osuszonego,
             osuszacz adsorpcyjny


Zintegrowana instalacja łącząca zaawansowaną technologię filtracji OIL-X i zoptymalizowany system osuszania CDAS jest zaprojektowana w celu zapewnienia stałej wysokiej wydajności przez długi okres czasu. Jakość powietrza jest certyfikowana przez niezależny ośrodek badawczy zgodnie z normą ISO 7183 i ISO 8573-1, co pozwala na uzyskanie bezwzględnej pewności co do jakości sprężonego powietrza.
 • Technologia oszczędzania energii
 • Duży wyświetlacz na panelu sterowania
 • Wkład z substancją osuszającą zapewniającą niezawodność działania
 • Fabrycznie zamontowane filtry
 • Gwintowana pokrywa górna
 • Podstawa zaprojektowana w celu łatwego transportu i montażu        


    Najnowocześniejsza
    technologia oferująca
    niezrównaną wydajność.

    Urządzenia certyfikowane
    i zatwierdzone przez
    niezależny podmiot
    zewnętrzny.


Nowe gamy produktów CDAS i OFAS firmy Parker Zander są wynikiem jedynego w swoim rodzaju programu rozwojowo-projektowego, którego realizację rozpoczęto w wyniku szeroko zakrojonych badań rynku i wsłuchiwania się w opinie klientów.

Celem tego specjalistycznego programu było ustanowienie nowego standardu dla branży - zwiększonej wydajności i produktywności wszystkich urządzeń nabywanych przez klientów.

Kontakt
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stacji osuszania oraz filtracji CDAS i OFAS oraz filtrów OIL-X oraz w celu nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami, proszę wypełnić formularz.
Innowacyjna, energooszczędna technologia zastosowana standardowo we wszystkich jednostkach, automatycznie dostosowuje pracę osuszacza do lokalnych warunków na wlocie i zapotrzebowania na sprężone powietrze, zapewniając optymalne zużycie energii oraz pełne wykorzystanie materiału osuszającego.

OFAS jest certyfikowany przez niezależny podmiot zewnętrzny Lloyds zgodnie z normą ISO 8573-1 klasa czystości 0, w zakresie całkowitej wartości resztkowej oleju. OFAS dostarcza powietrze o klasie czystości 0, zarówno w przypadku sprężarek smarowanych olejem, jak i tzw. bezolejowych, zapewniając najwyższą jakość powietrza
w punkcie odbioru u użytkownika, w zastosowaniach krytycznych.
 • Gwintowana pokrywa górna
 • Nastawa strumienia na regenerację łatwa do ustawienia na aktualne, minimalne ciśnienie robocze bez konieczności użycia specjalistycznego sprzętu
 • Fabrycznie zamontowane filtry
 • Kolumny filtracyjne zabezpieczone przed korozją
 • Wysoka skuteczność zaworów


CLEAN DRY
AIR SYSTEM


OIL FREE
AIR SYSTEM

WIODĄCY NA RYNKU FILTR NISKIEGO CIŚNIENIA RÓŻNICOWEGO


Łącząc unikalny element filtra z specjalnie zaprojektowanym, zaawansowanym systemem zarządzania przepływem powietrza, serię OIL-X Parker domnick hunter zaprojektowano tak, aby nie tylko zapewniać jakość powietrza zgodnie z normą ISO 8573-1, ale również z wyjątkowo niskim ciśnieniem różnicowym - dla zapewnienia maksymalnej wydajności i produktywności przy najniższych kosztach operacyjnych.


OIL
-X

Nowa seria OIL-X filtrów sprężonego powietrza Parker domnick hunter przenosi efektywność w zupełnie inny wymiar.

Zaprojektowana w oparciu o światową wiedzę firmy Parker na temat filtracji, seria filtrów OIL-X została opracowana w celu zapewnienia niezrównanej jakości powietrza. Posiada 12 miesięczną gwarancją oraz  walidację niezależnej jednostki w zakresie spełniania wymogów normy ISO 8573-1.
 • Unikalny wkład filtracyjny
 • Trwała obudowa, łatwa wymiana wkładu i konserwacja
 • Specjalnie zaprojektowany system zarządzania przepływem powietrza
 • Uniwersalne przyłącza

Dowiedz się więcej o zaletach filtrów OIL-X.

FILTR
SPRĘŻONEGO POWIETRZA
Zapoznaj się z broszurą i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić!

   PROCES OSUSZANIA I FILTRACJI SPRĘŻONEGO POWIETRZA
  
ZDEFINIOWANY NA NOWO

Przejdź na stronę produktu i poznaj wszystkie zalety urządzenia OFAS
Każdy element nowych systemów Parker Zander: CDAS (system czystego powietrza osuszonego) oraz OFAS (system powietrza odolejonego), wyposażonych w zaawansowane filtry bazujące na najnowszej technologii OIL-X zaprojektowano, by zapewnić niezawodną i optymalną ekonomicznie eksploatację.  Oznacza to maksymalną produktywność, całkowity spokój dla służb utrzymania ruchu oraz zwiększony poziom oszczędności dla użytkowników przemysłowych – wszystko w połączeniu z gwarancją jakości, jaką daje doskonałość projektowania w firmie Parker.
Kliknij w zdjęcie poniżej, by obejrzeć film o koncepcji i produktach z grupy REDEFINED.
OFAS - system powietrza odolejonego,
             osuszacz adsorpcyjny
Dowiedz się więcej na temat możliwości jakie oferuje stacja CDAS