Re-Engineering mittels 2K-Technologie. Gewichtsreduzierung. Lieferung von Baugruppen. Perfekte Integration in Optik und Haptik
>> mehr Info

Program pro výběr O-kroužků od společnosti Parker je nástrojem inženýringu, který nabízí kombinovanou volbu materiálu a velikosti v jediném nástroji. Obě výběrová kritéria jsou propojena, což zajišťuje nejlepší možnou kombinaci vypočtené velikosti a materiálu O-kroužku. Program pro výběr O-kroužků lze používat jak s metrickými, tak palcovými normami.

Výběr servisním podmínek a materiálu
Zdokonalený program pro výběr materiálu vám umožňuje specifikovat servisní podmínky do daleko větších podrobností: Můžete například zvolit a kombinovat relevantní kapaliny vaší aplikace pomocí vyhledávací lišty Filtr kompatibility podle kapalin. Tato funkce vyhledávání a filtrace vyhledává v databázi více než 2500 různých materiálů.
Vyhledávat můžete také dle Certifikace

Výběr velikosti

konfiguraci hardwaru můžete volit mezi různými typy těsnění jako jsou radiální píst nebo těsnění hřídele, axiální těsnění s interním nebo externím tlakem.
Po výběru materiálu vyhovujícího vaší těsnicí aplikaci můžete pokračovat tím, že necháte programu Výběr velikosti) vypočítat rozměry a tolerance O-kroužku se zohledněním tepelné roztažnosti a objemových změn těsnicího prvku. Tabulka parametrů v sekci Výsledky vám ihned zobrazí, zda je zvolená velikost O-kroužku vhodná pro vaši aplikaci.
Lokální technická podpora:
email : vaclav.slavik@parker.com
Application Engineering / Europe
email : praedifa@parker.com

Follow us
Watch "How to Use"
Kontaktujte nás

Podívejte se na naše video

“Jak program používat”

Vyhledejte si nejvhodnější materiál těsnění specifikováním minimální a maximální provozní teploty, požadované skupiny polymerů nebo tvrdosti těsnění.

Vážíme si Vaší zpětné vazby
Program pro výběr O-kroužků Parker

Plně integrovaný výběr materiálu a velikosti
Nezávisle na platformě a na bázi Internetu

Jednoduše. Rychle. Spolehlivě

Upozornění
Přidejte svůj výběr do sekce Poznámky a uložte si výpočet do počítače jako dokument PDF.
TOTO VÁM USNADNÍ VÝBĚR O-KROUŽKŮ