Content unavailable.
Ticari araç satış sonrası pazarına
geleceğin filtrasyon teknolojisini getirin
BİZE ULAŞIN

Bize en çok kullandığınız OE parça numaralarını iletin, biz size Racor karşılıklarını gönderelim. 

OE parçalarının yanı sıra diğer çok bilinen markaların parçalarına denk gelen yedekler için de talepte bulunabilirsiniz.DEĞİŞEN PERFORMANS

Motor filtrasyonunun global uzmanı Parker Racor,  kamyonlar, otobüsler ve kamyonetlerde filtrasyon alanında değişimin itici gücü olarak müşterileri için yeni standartlar belirlemekte, daha iyi çözümler geliştirmekte ve yeni olanaklar yaratmaktadır. Bu sayede Parker Racor ticari araç sektörünün en büyük isimlerinden bazılarına OE filtrasyon iş ortağı olarak hizmet vermekte ve satış sonrası pazarında olumlu bir değişim yaratmayı hedeflemektedir. 

Parker Racor, satış sonrası pazarı için OE spesifik filtre elemanları, filtre kafaları, hazneleri ve filtre yedeği kompleleri 
üretmektedir. OE tedarikçisi olarak Racor:

        - OE Kalitesinde ve Kabul görmüş                                      - ISOTS16949 kalite sertifikalı üretim tesisi
        - Kaliteli ürün ve materyaller                                                 - Doğru performans ve dayanıklılık
        - %70'e kadar artan servis ömrü                                          - Gelişmiş araştırma ve geliştirme tesisleri

avantajları sunar. 

Aşağıdaki tablo her bir Rakor yakıt filtresi elemanının OE standartlarına göre nasıl üretildiğini göstermektedir. 

OE geçiş kodlarını talep edin, sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayın.
FİLTRE KAFASI:
Racor, filtre kafalarını aşırı titreşim ve zorlu iklim koşullarını simüle eden ortamlarda valide eder. Bu sayede OEM'lerin şasi ve motor spesifikasyonlarına uygun filtre kafaları üretir.  
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI: Racor, otomotiv sınıfında tercih edilen yüksek kaliteli NBR, HNBR, Viton ve biyodizel uyumlu fluoro-silikon gibi materyaller kullanır.
FİLTRE YUVALARI: Racor, filtre yuvalarını şasi ve motor spesifikasyonlarına uyacak şekilde aşırı titreşim ve zorlu iklim koşullarını simüle eden ortamlarda valide eder. 
KAPLAMA VE BOYALAR:  Filtre yuvaları ile aynı koşullarda OEM spesifikasyonları ve çevresel gereksinimleri karşılayacak şekilde valide edilir. Racor Filtre kaplama ve boyaları, yasaklı ve çevreye zarar veren hiçbir maddeyi içermez.
FİLTRE ELEMANI:  Filtrenin temelini filtre elemanı oluşturur. Racor, özel semi sentetik Aquabloc filtre elemanını geliştirerek OEM yakıt enjeksiyon sistem spesifikasyonlarını karşılamaktadır. Bu spesifikasyonlar kritik su tutma ve partikül verimliliği gerektirmektedir.  
OE olmayan, sadece bağımsız satış sonrası pazarına hitap eden diğer filtreler, kullandıkları filtre elemanının kalitesinden taviz vererek maliyet düşürürler ve Racor OE filtrelerinin sağladığı %70'e kadar daha hızlı filtreleme yapma yeteneğini gösteremezler. Racor ise bağımsız satış sonrası pazarında kullandığı filtrelerde OE için ürettiği filtreleri ve filtre elemanlarını kalitelerini değiştirmeden birebir kullanır. 
SU TUTMA HAZNESİ:  Racor, bütün filtrelerinde; sıcaklığa ve darbeye dayanıklı, tüm yakıt tipleri ile uyumlu, eşsiz ve dayanıklı plastik su tutma hazneleri kullanır. Aşırı titreşim ve zorlu iklim koşullarında test edilen bu hazneler OEM'lerin şasi ve motor spesifikasyonlarına uygundur.