PRODUKTY
Parker Bestobell presné kryogenní ventily jsou vhodné pro aplikace na přepravu LNG, kapalného dusíku, kyslíku, argonu a dalších plynů. Zdroj obrázku: Getty Images.
Produktové portfolio kryogenních ventilů zahrnuje zpětné ventily, šoupátkové ventily, kulové ventily, pojistné ventily, teplotní pojistné ventily, uzavírací ventil, yregulátory tlaku, zpětné přetlakové ventily, děliče průtoku, nízkoprůtokové chrániče a filtry.  Kryogenní ventily a armatury jsou používány ve spojení s mnoha druhy kryogenních plynů včetně kyslíku, oxidu uhličitého, dusíku, LNG a argonu. Typickými aplikacemi, kde najdou kryogenní ventily své uplatnění, je separace, přeprava a skladování medicinálního vzduchu, kapalného zemního plynu a oblasti obrany a protipožární ochrany.

KONTAKTUJTE NÁS!


Potřebujete více informací? Máte technický dotaz k vašemu řešení? Neváhejte nás kontaktovat! Vyplňte  přiložený formulář a my se Vám ozveme zpět.
Přesné ventily do aplikací pro přepravu a skladování LNG, kapalného dusíku kyslíku, argonu a dalších plynů
Kryogenní ventily
Parker Bestobell je světovým lídrem v oblasti konstrukce a výroy kryogenních ventilů a armatur a je celosvětovně uznáván pro kvalitu výrobků a inovace.

Kromě výrobních kapacit disponuje také plnými konstrukčními kapacitami a umí poskytnout zákazníkům řešení obtížných nebo neobvyklých ventilových aplikací.

Klíčovými aplikace jsou:
  • Výroba, skladování a přeprava čistých plynů
  • Zdravotnictví
  • Farmaceutický průmysl
  • Potravinářský průmysl
  • Skladování a přeprava LNG
Rozsah teplot -196oC to +65oC *
Snížení prostojů kvůli údržbě a opravám
Odstranění netěsností

*Může se lišit podle typu výrobku a koncovky.